Lacobel Bielsko-Biała

Lacobel to rodzaj szkła, który zaliczany jest do grupy szkieł float. Pokrywane są one wysokiej jakości lakierem. Występują w bogatej gamie kolorystycznej. Dużym atutem tego rodzaju szkła jest łatwość montażu i nieskomplikowany proces utrzymywania czystości. Dzięki walorom estetycznym i funkcjonalnym zyskuje ona niesamowitą popularność wśród użytkowników. Szkło Lacobel zabezpieczone jest specjalną powłoką zewnętrzną, która skutecznie chroni szkło przed porysowaniem. Sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie powierzchnie narażone są na zabrudzenia, takie jak tłuszcz czy resztki pokarmu. Jednolita szklana tafla pozwala skutecznie usunąć codziennie zabrudzenia, bez konieczności żmudnego czyszczenia fug lub ich wymiany.

Lacobel Bielsko-Biała – przede wszystkim estetyka i bezpieczeństwo

W swoich działaniach stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Właśnie dlatego szkła Lacobel nie posiadają metali ciężkich. W swojej ofercie posiadamy także specjalną wersję szkła, która posiada zabezpieczenia przed wilgocią i zadrapaniem. Wierzchnia ich część pokryta jest warstwą polipropylenu, który chroni szkło przed rozpryśnięciem w przypadku rozbicia na kawałki.

Doskonały dodatek do wnętrz

Szkło Lacobel stanowi idealny dodatek do szaf, stolików i innych mebli. Znaleźć je można także na ścianach kuchni, łazienki, czy przedpokoju. Coraz większą popularnością cieszą się ponadto podłogi wykonane z kolorowego szkła. Uniwersalność szkła Lacobel sprawia, że doskonale komponuje się ono z takimi materiałami jak stal czy drewno. Połysk tafli doskonale rozświetla wnętrza, dodając im gracji.

Zakład szklarski „STIW-SZKŁO”

ul. Łukowa 5
43-300 Bielsko-Biała

szklarzbielsko@gmail.com

lacobel bielsko-biała
lacobel bielsko
lakobel bielsko

Stiw-Szkło